jsme ryze česká společnost
infolinka 7 dní v týdnu
800 111 555

Co přinesl uplynulý rok

na realitním trhu

Začátek nového roku je vždy příležitostí k bilancování. Rok 2016 začal na realitním trhu optimistickým jarem, kdy rostly ceny nemovitostí do nebývalých výšin, ale skončil na podzim velkými zásahy do dosavadních pořádků. Zákonodárci i Česká národní banka se rozhodli zásadně kupujícím ztížit koupi vlastního bydlení.

Společným výsledkem změn bude v roce 2017 pravděpodobně oslabení zájmu o koupi nemovitostí. Velké procento kupujících nedostane úvěr v dostatečné výši, a navíc bude muset zaplatit i daň z nabytí. Předpokládáme, že nižší dostupnost hypoték následně zastaví i současný strmý růst cen nemovitostí. Zdražování bytů, jaké jsme zažili letos, se už nebude opakovat.

Letošní trh ukázal, jaké je realitní trh dynamické prostředí, kde se neustále mění podmínky, ceny a mnohdy i pravidla hry. Pokud budete v následujícím roce hledat spolehlivého partnera pro řešení svého bydlení, prodej, koupi nebo pronájem nemovitosti, budeme tu opět pro vás.

Naše přání je poskytnout pomocnou ruku a kvalitní služby všem, kteří je potřebují, a to v našem případě znamená vstřícný přístup, dostupné ceny za komplexní služby a také nezávazné, bezplatné konzultace. Obraťte se na nás, rádi vám poradíme, ať už budete prodávat s námi, nebo ne.

Vážení přátelé, do roku 2017 vám přeji především kvalitní, pohodové bydlení a dále mnoho úspěchů, radosti, zdraví a správných životních rozhodnutí.

mm_10_02_export_web

Vyhledávání v obsahu článků
Najdete nás i na sociálních mediích
Home staging

10 důvodů, proč se vyplatí home staging. Udělejte z vašeho bytu žádané zboží! Zjistit více