1

MAXIMA REALITY je silnou, stabilní a vysoce profesionální společností, která působí na realitním trhu více jak 20 let. Záleží nám na kvalitě služeb, které klientům poskytujeme vždy ve 100% servisu.

Pro další růst a rozvoj společnosti obsazujeme pozice:

REALITNÍ SPECIALISTA

SPECIALISTA / KA KLIENTSKÉHO CENTRA

Nabízíme:

Práci s vlastní databází klientů – společnost klienty realitnímu specialistovi přiděluje ve 100% případů (nejedná se o aktivní vyhledávání klientů)

Notebook i telefon i pro soukromé účely

Vlastní asistentku pro administrativní podporu realitního specialisty

Profesionální zaškolení v naší „Maxima akademii“

Unikátní pracovní systém a firemní filozofii

Každý realitní specialista má k dispozici svého právníka

Rozsáhlá marketingová podpora

Flexibilní pracovní doba, osobní nezávislost

Možnost kariérního růstu, seberealizace a osobního rozvoje

Velmi motivační bonusový program

Požadujeme:

Vysoké pracovní nasazení, vytrvalost

Časovou flexibilitu, klientský přístup

Seriózní vzhled a vystupování

Výborné komunikační dovednosti

Zkušenosti z realitní činnosti jsou výhodou, nikoliv podmínkou

Vysoký etický a morální kredit, čistý trestní rejstřík

Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou

Vhodné i pro absolventy VŠ

Znalost práce na PC, ŘP – skupina B

Činnost realitního specialisty:

Zprostředkování prodeje nemovitostí prostřednictvím naší RK

Osobní a telefonický kontakt s klienty

Vedení obchodních jednání, domlouvání a realizace prohlídek nemovitostí

Práce s databází klientů a nemovitostí

Komunikace v rámci společnosti

U nás neplatíte žádné vstupní, registrační ani jiné poplatky!

Průměrná provize našeho realitního specialisty po zapracování je 100 – 120 tisíc Kč měsíčně!

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím motivační dopis a životopis s fotografií.

Náplň práce:

Odbavování příchozích hovorů klientů a zájemců o služby společnosti

Zodpovídání dotazů klientů se zaměřením na profesionalitu a kvalitu

Zpracování telefonické a emailové komunikace, práce s interním systémem

Aktivní oslovování klientů a zájemců o služby společnosti, ověřování kontaktů

Spolupráce s dalšími odděleními při řešení jednotlivých situací

Požadavky:

SŠ vzdělání

Předchozí zkušenost s komunikací se zákazníky podmínkou

Pozitivní pro zákaznický přístup, časová flexibilita

Velmi dobré komunikační schopnosti, profesionální přístup k zákazníkovi

Zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu

Základní znalost práce na PC, komunikativní Aj výhodou

Znalost realitního trhu a Prahy výhodou

Nabízíme:

Samostatnou a zodpovědnou práci v dynamické společnosti

Motivující finanční ohodnocení, kariérní růst

Práce v centru Prahy

Benefity a firemní akce

Přátelský kolektiv

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání motivačního dopisu a strukturovaného životopisu včetně fota a kontaktních údajů.

MAXIMA REALITY, s.r.o.
Lannův palác, Havlíčkova 1
Praha 1 – Nové Město
110 00