jsme ryze česká společnost
infolinka 7 dní v týdnu
800 111 555

MAXIMA REALITY je silnou, stabilní a vysoce profesionální společností, která působí na realitním trhu více než 22 let. Záleží nám na kvalitě služeb, které klientům poskytujeme vždy ve 100% servisu.

Specialista klientského centra

Marketingový manažer

Aktuálně hledáme nového kolegu/-yni do našeho rozrůstajícího se klientského centra.

Pracovní náplň

Odbavování příchozích hovorů klientů a zájemců o služby společnosti

Zodpovídání dotazů klientů se zaměřením na profesionalitu a kvalitu

Zpracování telefonické a emailové komunikace, práce s interním systémem

Aktivní oslovování klientů a zájemců o služby společnosti, ověřování kontaktů

Spolupráce s dalšími odděleními při řešení jednotlivých situací

Váš profil

SŠ vzdělání

Předchozí zkušenost s komunikací se zákazníky podmínkou

Pozitivní pro zákaznický přístup, časová flexibilita

Velmi dobré komunikační schopnosti, profesionální přístup k zákazníkovi

Zodpovědnost, samostatnost, odolnost vůči stresu

Základní znalost práce na PC, komunikativní AJ výhodou

Znalost realitního trhu a Prahy výhodou

Nabízíme

Samostatnou a zodpovědnou práci v dynamické společnosti

Motivující finanční ohodnocení, kariérní růst

Práce v centru Prahy

Benefity a firemní akce

Přátelský kolektiv

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím motivační dopis a životopis na adresu info@maxima.cz.

Martketingový manažer

Do dynamického, mladého a zároveň zkušeného marketingového týmu působícího v rámci skupiny FINEP Holding hledáme kolegu/kolegyni na pozici marketingový manažer společnosti Maxima Reality.

Náplň práce

Budování značky Maxima Reality a podpora jednotlivých realitních služeb

Plánovaní a realizace marketingových kampaní včetně smluvního zajištění a vyhodnocení výsledků

Hospodaření s marketingovým rozpočtem a jeho plánování

Aktivní komunikace a spolupráce s vedením společnosti, obchodním, grafickým a PR oddělením dodavateli a inzertními médii

Zodpovědnost za vzhled webových stránek společnosti, tvorba obsahu

Zodpovědnost za prezentaci nemovitostí na inzertních serverech

Příprava veškerých propagačních materiálů (brožury, vizitky, plachty na nemovitosti, …)

Realizace firemních propagačních akcí

Pravidelné monitorování trhu a konkurence

Zodpovědnost za chod marketingového oddělení, vedení čtyřčlenného týmu (junior marketing + grafické oddělení)

Požadujeme

Minimálně SŠ vzdělání ukončené maturitou

Minimálně 5 let praxe v marketingu, min. 2 roky praxe na podobné pozici

Vyšší úroveň znalosti Microsoft Office

Výhodou zkušenosti v oblasti nemovitostního marketingu

Výborné organizační, komunikační a prezentační schopnosti

Pozitivní a kreativní přístup k práci, iniciativní pracovní nasazení

Samostatnost, zdravé uvažování, osobní přístup a loajalitu

Schopnost řešit a orientovat se ve více souběžných úkolech

Nabízíme

Odpovědnou a samostatnou práci na vedoucí pozici

Dobré finanční ohodnocení

Zázemí úspěšné, stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí, vstřícnou a rodinnou firemní kulturu založenou na vzájemné úctě a respektu

Příjemné pracovní prostředí v mladém dynamickém kolektivu, podporu osobního rozvoje a seberealizace

Pracoviště v centru Prahy v krásně zrekonstruované historické budově u stanice metra Náměstí republiky