Čeští designéři dětem II: tipy na lokální dárky

zprostedkovatel
Maxima Reality
18.12.2021
zprostedkovatel Sdílet na Facebooku
Pro dárky pro ty nejmenší nemusí Ježíšek letos pouze do obchodních řetězců, naopak. Doporučujeme se zastavit za jedním z malých výrobců a pod stromeček pořídit kvalitní lokální výrobky. Přinášíme vám výběr několika stylových produktů od českých designerů, které potěší dětskou duši i oko rodičů.
Čeští designéři dětem II

Do pokojíčku

Nedávno vzniklá značka NOT KIDDING vyrábí stylová stínidla na lampy s dětskými motivy, které jsou nejen účelným, ale také krásným doplňkem dětského království. Značka nově nabízí i polštářky nebo girlandy, takže lze pokoj krásně vyladit do nejmenšího detailu.

Veronika Bratrychová pod značkou Široko tvoří stylové deky, do kterých se zachumláte, ale zároveň vás svými motivy vtáhnou do snových světů. Krásný doplněk a investice do kvalitního designu a zpracování, kterou ocení i rodiče.

 

NOT KIDDING stínidlo, Deka značky Široko

NOT KIDDING stínidlo, Deka značky Široko

 

Na sebe

Dobrý kohout neskáče je značka oblečení pro správné děti. Jednotlivé kousky jsou šité z kvalitních, certifikovaných materiálů, často s nápisy, které mluví samy za sebe. Motto značky je „Za šťastný děti a jejich špinavý kolena“, což je nám víc než sympatické.

Významná česká šperkařka Eliška Lhotská v nedávné době vytvořila v rámci kolekce New Archeology dětské náušnice ze zlata. Jedná se o jemné kuličky – „chlebíčky“ s charakteristickou strukturou. Pokud tedy hledáte dárek vyšší hodnoty pro malou princeznu, určitě s náušnicemi od Elišky nešlápnete vedle.

 

Trika Dobrý kohout neskáče, Náušnice od Elišky Lhotské

Trika Dobrý kohout neskáče, Náušnice od Elišky Lhotské

 

Do knihovny

Věříme, že čtení dětem před spaním je krásný rituál, jež spojuje rodiče s dětmi a zároveň rozvíjí dětskou představivost. Právě spojení rodiče a dítěte se odráží v nově vzniklé knize Tamary Klusové O všech zvířatech, jejíž příběh je inspirován večerním povídáním Tamary a jejího syna Alfréda. Příběh ilustrují kresby, které celé vyprávění mile doplňují.

Alfabeta Patrika Antczaka není ani tak knihou, jako spíš kreativní pomůckou. Dětem hravou formou představí všechny písmena abecedy, a navíc při stříhání, kreslení a skládání procvičí jejich motorické schopnosti. Alfabeta posbírala několik prestižních cen, a není divu – tato kniha je skutečně netradiční!

 

Kniha O všech zvířatech, Alfabeta Patrika Antczaka

Kniha O všech zvířatech, Alfabeta Patrika Antczaka

 

Na hraní

Dřevěné hračky jsou naše oblíbené a máme radost, že se jejich výroba v Čechách pomalu obnovuje. Novinkou je například panenka Zoe z bukového dřeva, která je vyrobena z čistě přírodních materiálů šetrných k přírodě. Stejně tak hračky a skládačky puun, které rozvíjí nejen dětskou fantazii.

 

Skládačky puun, Panenka Zoe

Skládačky puun, Panenka Zoe

 

 

Zdroje:

https://www.notkidding.cz/
http://siroko-daleko.cz/
https://www.dobrykohoutneskace.cz/
https://www.eliskalhotska.cz/
https://www.instagram.com/tamara_klusova
http://www.patrikantczak.com/ALFABETA
https://www.puun.cz
https://www.instagram.com/zoe8_eu/
https://www.czechdesign.cz/

Obsah

Chci prodat nemovitost

  • prodáte 2x rychleji než jinde
  • navýšíte prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi zaplatí kupující
zprostedkovatel

Maxima Reality

Za 26 let své existence pomohla Maxima Reality více než 62 000 klientů. Jejím majitelem je od roku 2019 Vladimír Zuzák, pod jehož vedením se společnost profiluje jako realitní kancelář pro řešení životních situací. Maxima se dlouhodobě soustředí na vývoj inovativních služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, které zvedají úroveň českého realitního trhu.
  • prodáte 2x rychleji
  • můžeme navýšit prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi platí kupující

Chci prodat nemovitost

dum
  • odhad zpracujeme vždy zdarma
  • zjistíme aktuální tržní cenu v dané lokalitě
  • realitní specialista vám volá obratem

Chci odhad tržní ceny

odhad
Cookie popup