Domácí fitness: jogamatky i sportovní oblečení od českých značek

zprostedkovatel
Maxima Reality
18.2.2022
zprostedkovatel Sdílet na Facebooku
Cvičení doma zažívá díky pandemii boom. Během koronavirových opatření, zavřených fitness centrech a posilovnách mnohým z nás nezbývalo nic jiného než přesunout svou sportovní rutinu do obývacího pokoje. Někteří se pro intenzivnější zapojení pohybu do svého života rozhodli i kvůli nekončícím hodinám sezení ve své home office a jiní kromě linie díky cvičení udrželi v kondici i své mentální zdraví. V současnosti je většina sportovních center zpět ve svém klasickém režimu, ale za ty dva roky se z nutnosti stal zvyk, a tak spousta z nás cvičí z domova i nadále. Ať už jste tým posilovna či tým obývací pokoj, v obou případech se vyplatí mít kvalitní sportovní oblečení a vybavení. Ostatně – i to často bývá prvotním impulsem a motivací ke sportovním výkonům. Objevte 5 českých značek, které si dávají záležet na tom, aby vám to při trénincích slušelo a zároveň jste nepřišli o specifické vlastnosti funkčního prádla.
Domácí fitness: jogamatky i sportovní oblečení od českých značek

Kinoko

Kinoko je značka sportovního oblečení zpod rukou Antonína Kokeše, autora úspěšných projektů jako je Albi a pekařství U Antonína. Na všech třech projektech je vidět důraz na detail a udržitelnou kvalitu – i proto se v Kinoko soustředí na materiály, které mají v nabídce ve třech variantách. Kromě nich hrají v této značce prim střihy – legíny můžete vybrat ze čtyř druhů, jež každý sedne jinému typu postavy. Stejně tak je tomu u podprsenek, které Kinoko nabízí v 6 verzích. Kromě sportovního oblečení nově v jejich sortimentu naleznete oblečení pro volný čas – takže vám bude pohodlně i po tréninku.

Kinoko

Kinoko

 

Circlle

Pokud vám jde nejen o vzhled, kvalitu materiálů a pečlivé zpracování, ale i o férové podmínky a udržitelnost výroby sportovního oblečení, Circlle je volbou, která vás nezklame. Látky dováží výhradně z Evropy a své kousky šijí v dílnách u nás. Elegantní paleta barev materiálů je navíc snadno kombinovatelná, a tak svou sbírku sportovních kousků můžete jednoduše postupně doplňovat.

Circlle

Circlle

 

Ananasana

Svou jógamatku od Ananasana už v jógovém studiu nezapomenete – tyto nepřehlédnutelné karimatky na cvičení ve třech dostupných tloušťkách nejde nemilovat. Zakladatelka firmy Barbora Podlipná vyvinula produkt z přírodní gumy a recyklovaného mikrovlákna tak, aby člověka při cvičení podržel, byl hygienický a dal se jednoduše omýt, a navíc díky unikátnímu designu krásně vypadal. Každý motiv je tisknut ekologickými sójovými barvami a vyroben v limitovaných edicích o 77 kusech. S takovým náčiním se bude jóga cvičit skoro sama.

Ananasana

Ananasana

 

Athleeya

Značka Athleeya vznikla spojením sil architektky Slavky Mackaničové a jogínky Petry Harachové. Sportovní oblečení je vyráběno z německých a italských látek, při čemž má být určeno nejen do tělocvičny, ale i mimo ni – třeba na setkání s kamarádkou. V produktech se kloubí designerské oko Slavky a Petřiny zkušenosti z jógy. Výsledkem je multifunkční oblečení, ve kterém se budete cítit příjemně za každé situace.

Athleeya

Athleeya

 

Pepe and Wolf

Na pohled světová značka s kořeny v Bratislavě Pepe and Wolf pronikla na trh v roce 2020. Jejím krédem jsou jógamatky s nevšední grafickou vizualitou, ruku v ruce s udržitelností a orientací na kvalitu. Kromě estetických kvalit jde s dobou i jejich přístup k fungování značky – kromě udržitelných materiálů podporuje Pepe and Wolf částí peněz z prodejů i výsadbu lesů a pokud vám jógamatka po letech doslouží, rádi ji za vás zrecyklují a dají vám slevu na novou.

Pepe and Wolf

Pepe and Wolf

 

Zdroje:

https://www.facebook.com/Kinoko.mojekomfortnizona/photos

https://www.facebook.com/circlle.cz/photos

https://www.facebook.com/ananasana.shop/photos/

https://www.instagram.com/athleeya/

https://pepeandwolf.com/collections/mediterranean-collection

https://www.facebook.com/pepeandwolf/photos

Obsah

Chci prodat nemovitost

  • prodáte 2x rychleji než jinde
  • navýšíte prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi zaplatí kupující
zprostedkovatel

Maxima Reality

Za 26 let své existence pomohla Maxima Reality více než 62 000 klientů. Jejím majitelem je od roku 2019 Vladimír Zuzák, pod jehož vedením se společnost profiluje jako realitní kancelář pro řešení životních situací. Maxima se dlouhodobě soustředí na vývoj inovativních služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, které zvedají úroveň českého realitního trhu.
  • prodáte 2x rychleji
  • můžeme navýšit prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi platí kupující

Chci prodat nemovitost

dum
  • odhad zpracujeme vždy zdarma
  • zjistíme aktuální tržní cenu v dané lokalitě
  • realitní specialista vám volá obratem

Chci odhad tržní ceny

odhad
Cookie popup