Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro vaše životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu, 8:30 - 19:00 hodin
CS | EN
CS   |   EN

Příznivá doba pro prodej nemovitosti

Příznivá doba pro prodej nemovitosti

Vážení čtenáři,

situace na realitním trhu je nadále velmi příznivá pro prodej nemovitosti. Dlouhodobý růst cen vrcholí a pokud jste doteď vyčkávali, doporučujeme vše vyřešit před létem. I mnozí kupující totiž spěchají, aby bydleli v novém, ještě než odjedou na dovolenou.

Chystáte-li se prodat po letech svůj rodinný dům nebo větší byt a vyměnit ho za menší bydlení, máme pro vás speciální službu, abyste tento velký životní krok mohli udělat bez obav, rychle a bezpečně. O výměně nemovitosti se dočtete v tomto článku.

Ale mám pro vás dnes ještě jednu výbornou zprávu. Na květen pro vás připravujeme další novou službu, která laikům bezplatně ulehčí začátek prodeje nemovitosti. Věříme, že mnoha majitelům nemovitostí poskytne potřebnou jistotu při řešení tak náročné životní situace, jakou prodej nemovitosti bezesporu je.

Již dnes poskytujeme s velkým úspěchem řadu služeb zdarma. Nejoblíbenější ze všech je online odhad ceny nemovitosti zdarma, kterou mohu vřele doporučit každému, kdo uvažuje o prodeji bytu nebo domu v Praze. Každý měsíc pomáháme stovkám majitelů nemovitostí bezplatně s určením aktuální tržní ceny podle cenových map.

Vážení čtenáři, rád bych zdůraznil, že jsme tu pro vás, abychom vám pomohli. Ať už řešíte jakoukoli situaci spojenou s prodejem nemovitosti, nebojte se na nás obrátit. Rozhodně vás nečeká okamžitě složenka – poskytujeme široké poradenství do začátku zdarma. Zavolejte nám na bezplatnou linku 800 111 555.

S pozdravem

Vladimír Zuzák

BUĎME V KONTAKTU

Poradíme vám, jak nejlépe prodat.
Nezávazně, zadarmo a přátelsky.
22 LET  zkušeností
55 000  spokojených klientů
Byt Dům

* Povinný údaj
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.