Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro vaše životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu, 8:30 - 19:00 hodin
CS | EN
CS   |   EN

Maxima se stěhuje do Lannova Paláce

Nové sídlo MAXIMA REALITY

Novým sídlem MAXIMA REALITY je nově rekonstruovaný Lannův palác naproti Masarykovu nádraží. Klienti získají větší soukromí v nových zasedacích místnostech a realitní specialisté modernější vybavení pro práci.

Od 25. ledna už MAXIMA REALITY u Muzea nehledejte. Vydejte se raději k Masarykovu nádraží – na rohu Havlíčkovy a Hybernské ulice najdete nově rekonstruovaný Lannův palác, kde sídlí nejen Maxima, ale rovněž největší česká developerská skupina FINEP.

Novogotický palác je místem, kde se v 19. století rodila průmyslová historie naší země. Bez rodiny Lannů by průmysl a doprava na území Čech v tehdejším Rakousku–Uhersku de facto téměř neexistovaly. Dnes se palác stává moderním realitním centrem, kde se budou prodávat novostavby i starší nemovitosti na území Prahy.

Představujeme rod Lannů

Byli to vizionáři, průmyslníci, stavitelé a spolutvůrci železniční a vodní dopravy v počáteční éře průmyslu u nás. Jejich zápis do českých dějin je nepřehlédnutelný, jedinečný a jak to bohužel i často bývá, stále nedoceněný. Přitom se dá říci, že co byla rodina Baťů pro Zlín, to byli Lannovi pro Prahu. Bez tří generací Lannů by česká vodní železniční doprava nedosáhla svého prudkého rozvoje. A tak tedy, klobouk dolů!

HISTORICKÝ MILNÍK PRO MAXIMU

Maxima už se také stihla zapsat do historie hlavního města. Letos oslavíme dvacáté výročí na pražském realitním trhu. Počet klientů, kteří u nás úspěšně vyřešili svou životní situaci, výhodně prodali nemovitosti nebo našli nový domov, už přesahuje 46 000. Jsme lokálně zaměření, věnujeme se pouze nemovitostem v Praze a okolí. Navíc jsme ryze česká firma, nemáme nic společného s celostátními franšízovými sítěmi.

Do moderního a plně vybaveného prostředí Lannova paláce se dnes stěhuje celý náš početný tým realitních specialistů, kteří se zaměřují na různé typy nemovitostí k prodeji a pronájmu, ale také naši hypoteční specialisté. Do našeho týmu patří už od roku 2001 také právní oddělení, které zajišťuje klientům právní bezpečí. V Lannově paláci získá nové zázemí taky grafické studio, kde se zpracovávají profesionální fotografie, videoprohlídky a 3D plánky pro inzerci nemovitosti, ale rodí se zde také MAXIMA MAGAZÍN, který právě držíte v ruce.

Co všechno pro vás umíme zajistit?   Vašich 11 kroků k prodeji nemovitosti.

LEPŠÍ SERVIS PRO NAŠE KLIENTY

Lannův palác umožní MAXIMA REALITY v následujících letech další rozvoj směrem ke komplexnějším a modernějším službám. Klienti získají v Lannově paláci nejen lepší a modernější servis, ale také větší soukromí v nových zasedacích místnostech, které jsou diskrétnější než dosavadní prostory ve Washingtonově ulici a jsou optimálním prostředím pro řešení zásadních životních situací.

Realitní centrum přitom zůstává perfektně dopravně dostupné, na zastávku Masarykovo nádraží se dostanete metrem B nebo tramvají (14, 24, 5, 3, 26), v docházkové vzdálenosti je nejen Masarykovo, ale rovněž Hlavní vlakové nádraží i autobusové nádraží Florenc. A třešnička na závěr? Na rohu Lan- nova paláce se můžete brzy těšit také na novou restauraci, kterou otevře společnost FINEP. Na šálek dobré kávy jste ovšem zváni do Maximy už teď, rádi vám pomůžeme vyřešit prodej, koupi či pronájem vašeho bytu domu nebo pozemku.

clanek_stehovani_logo

BUĎME V KONTAKTU

Poradíme vám, jak nejlépe prodat.
Nezávazně, zadarmo a přátelsky.
22 LET  zkušeností
55 000  spokojených klientů
Byt Dům

* Povinný údaj
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.