Ozdobte si zdi obrazy od Báry z Nikolajky

zprostedkovatel
Maxima Reality
24.11.2021
zprostedkovatel Sdílet na Facebooku
Toužíte mít doma umělecké dílo, které se jen tak neomrzí? Pak se rozhodně vyplatí zauvažovat nad koupí obrazu od progresivních českých umělců. Jedním z nich je Barbora Svrčinová, známá také jako Bára z Nikolajky, která se kromě kaligrafie a grafice věnuje malbě a nedávno představila svůj soubor „Horizonty“.
Barbora Svrčinová, známá také jako Bára z Nikolajky

Barboru tvorba doprovázela již od dětství. Díky ní měla možnost utéct do snových světů a nechat se nést tím, co jí baví. Její láska ke kaligrafii a ilustraci přetrvala až do dospělosti, a později se organicky přetransformovala v podnikání, které jí, jak sama říká, „zachránilo od zbláznění“. Podílela se také na ilustraci a grafickém zpracování několika knih, vede vlastní workshopy krasopísma a díky pandemii se opět vrátila k abstraktní malbě.

 

Obraz „Horizon of my little soulmate“

Obraz „Horizon of my little soulmate“

 

Jedním z hlavních podnětů k tvorbě celého souboru byla touha po návratu ke spontánnosti. Do abstraktních maleb Barbora pocitově promítá hodnoty, které pro ni byly záchytným bodem v době pandemie. Jemná barevnost uklidňuje, neruší, ale zároveň dává prostor představivosti.

 

Horizont Jednoty jako dominanta interiéru

Horizont Jednoty jako dominanta interiéru

 

„Abstrakce nám dávají možnost proniknout skrze barvy a tvary do vnitřního světa tvůrce. Nikdy nevíte, kolik vrstev emocí a myšlenek se skrývá v tom, na co se díváte“. Horizonty, z nichž každý vládne jinou energií, nejsou jen obrazy na zeď, ale uměleckým dílem, ve kterém každý najde to, co právě teď hledá…

Vybrané malby si budete moci prohlédnout i v rámci prodejního festivalu Lemarket, který proběhne v Pražské tržnici ve dnech 4.-5.12.2021, nebo se s Barborou můžete spojit skrz Instagram nebo její webové stránky. Určitě vás ve svém atelieru ráda přivítá.

 

 

Zdroje:

https://www.baraznikolajky.cz/

Obsah

Chci prodat nemovitost

  • prodáte 2x rychleji než jinde
  • navýšíte prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi zaplatí kupující
zprostedkovatel

Maxima Reality

Za 26 let své existence pomohla Maxima Reality více než 62 000 klientů. Jejím majitelem je od roku 2019 Vladimír Zuzák, pod jehož vedením se společnost profiluje jako realitní kancelář pro řešení životních situací. Maxima se dlouhodobě soustředí na vývoj inovativních služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, které zvedají úroveň českého realitního trhu.
  • prodáte 2x rychleji
  • můžeme navýšit prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi platí kupující

Chci prodat nemovitost

dum
  • odhad zpracujeme vždy zdarma
  • zjistíme aktuální tržní cenu v dané lokalitě
  • realitní specialista vám volá obratem

Chci odhad tržní ceny

odhad
Cookie popup