Rostoucí český nábytek LITTLE DESIGN

zprostedkovatel
Maxima Reality
6.8.2021
zprostedkovatel Sdílet na Facebooku
Myslete dopředu. Dětský nábytek nemusíte měnit každých pár let - existuje i takový, který roste přímo s dětmi. Architektky z pražského studia LITTLE DESIGN sestavily kolekci rostoucího nábytku z kvalitních materiálů tak, aby se jednotlivé kousky snadno kombinovaly a zároveň byly designově i funkčně přizpůsobitelné aktuálním potřebám vaší rodiny.

Miroslava Bienová založila LITTLE DESIGN v roce 2010 s touhou tvořit hravé a interaktivní pokojíčky pro všechny děti. Vytvořila kolekci přes 80 ks nábytku, se kterým se snadno vykouzlí originální pokojíček na míru všem dětem. Pokojíček, který je kdykoliv možné doplnit o další kousky a vše přizpůsobit růstu dětí i celé rodiny. Díky této vizi není potřeba kupovat nové kusy nábytku, ale stávající vybavení pouze jednoduše “přestavět” – a zvýšit tak třeba sedací část židličky nebo posunout desku stolu.

realizace dětského pokojíčku

 

Studio spolupracuje s lokálními řemeslníky z malé truhlářské dílny nedaleko Strakonic a využívá kvalitní materiál jako březovou překližku a masiv. Vše je vyráběno ručně, poctivě a s důrazem na detail. Kromě již hotové kolekce nábytku realizuje LITTLE DESIGN také nábytek na míru – a nemusí jít pouze o vybavení dětského pokoje.

postel s nebesy

 

Samotný nábytek je ale v pokojíčku vlastně jen pomyslnou třešničkou na dortu. Holky z LITTLE DESIGN nabízí mnohem komplexnější služby – od prvotní konzultace přes odborné zaměření na místě, 3D vizualizace a návrhy uspořádání pokojíčku až po samotnou realizaci, která zahrnuje i doporučení a zařízení pokojíčku o doplňky a kousky od dalších (nejen) lokálních značek a dodavatelů. Zkrátka od první schůzky až po načechrání polštářku.

Studio-a-showroom

 

Studio a showroom v jednom sídlí kousek za pražským Národním divadlem na Pštrossově 35. Domluvte si schůzku a přijďte zjistit, jak mohou architektky pomoci ke spokojenějšímu bydlení i vám.

 

 

 

Zdroje:

LITTLE DESIGN

Obsah

Chci prodat nemovitost

  • prodáte 2x rychleji než jinde
  • navýšíte prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi zaplatí kupující
zprostedkovatel

Maxima Reality

Za 26 let své existence pomohla Maxima Reality více než 62 000 klientů. Jejím majitelem je od roku 2019 Vladimír Zuzák, pod jehož vedením se společnost profiluje jako realitní kancelář pro řešení životních situací. Maxima se dlouhodobě soustředí na vývoj inovativních služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, které zvedají úroveň českého realitního trhu.
  • prodáte 2x rychleji
  • můžeme navýšit prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi platí kupující

Chci prodat nemovitost

dum
  • odhad zpracujeme vždy zdarma
  • zjistíme aktuální tržní cenu v dané lokalitě
  • realitní specialista vám volá obratem

Chci odhad tržní ceny

odhad
Cookie popup