Čeští designéři dětem: poctivé a kvalitní hračky i doplňky do pokojíčku

zprostedkovatel
Maxima Reality
19.10.2021
zprostedkovatel Sdílet na Facebooku
Inspirujte se našimi tipy pro kouzelný dětský pokojíček - věříme, že estetické prostředí ovlivňuje naše nejmenší už od útlého věku a správný výběr hraček i doplňků podněcuje jejich fantazii a kreativitu.
Maxima vám přináší první část výběru lokálních značek tvořících pro děti.
sestava matrací Bunkr

BUNKR

Bunkr je skvělá zábava! A taky trochu splněný sen pro každého, kdo stavění bunkrů v dětství miloval. Sestava měkoučkých matrací a polštářů z hebkého sametu dětem umožňuje stavbu domků, věží, stanů a dalších skrýší. Dětský pokoj v mžiku promění v hernu či opičí dráhu a nebo soukromé království a nedobytnou pevnost jen pro děti. Dospělí zase ocení multifunkčnost (na bunkru se dá příležitostně i komfortně přespat), možnost výběru z mnoha barev a vzorů i poctivou lokální kvalitu, na kterou dohlíží zakladatelé David s Terezou. Když bunkr zrovna neslouží, snadno se dá seskládat tak, aby v pokoji nezabíral příliš místa.

VLAJU SI

Girlandy nemusí být dekorací jen pro dětské oslavy – skvěle se hodí pro zútulnění dětského pokojíčku, ať už nad postýlku novorozeňátka, jako označení zón pokoje, pokud jej obývají sourozenci, či jako dozdobení rámu postele či hracího koutku. Girlandy jsou šité ručně v Hradci Králové, jsou z kvalitního bavlněného plátna a barvy i vzory si můžete nakombinovat zcela dle sebe, značka je totiž vytváří přímo na zakázku.

polštářek Ababu

polštářek Ababu a girlanda od Vlajusi

 

ABABU

Nohatí textilní kamarádi pro děti, měkoučcí muchláčci nebo šustivá hryzátka pro miminka, pohodlné podložky, hebké polštářky či batůžky na poklady.. Všechny můžete pořídit již ušité a nebo jako součást DIY sady a vytvořit si je sami. V každé sadě je předtištěná látka a podrobný návod, díky kterému šití zvládnou i naprostí začátečníci. Veškeré látky jsou potištěné v Česku, na kvalitní bavlnu a samozřejmostí jsou atesty pro miminka od 0 let. Za značkou stojí grafička Jitka Čechová, která si nedávno splnila další sen – otevřela ABABU místo na pražské letné, showroom a dílnu v jednom.

UTUKUTU

Malá truhlárna na kraji Prahy tvoří hračky rozvíjející dětskou motoriku již od roku 2014. Viktor a Gábina v té době na trhu nenašli balanční podložku pro svou malou dceru, a tak se v hlavě zrodil nápad na první produkt – dřevěné houpací prkno. Jednoduché provedení s důrazem na maximální kvalitu a bezpečnost jsou leitmotivem i všech dalších hraček a pomůcek, které má Utukutu v portfoliu, ať už jde o houpačku, která zároveň slouží jako sedátko, domeček nebo pultík či učící věž v duchu Montessori. Každý produkt si můžete vybrat v základní verzi čistého dřeva a nebo v barevných variantách pro doplnění interiéru.

houpačka od Utukutu

houpačka od Utukutu

 

Zdroje:

https://www.chcibunkr.cz
https://www.ababu.cz
https://www.instagram.com/vlajusi.cz/?hl=cs
https://www.utukutu.cz

Obsah

Chci prodat nemovitost

  • prodáte 2x rychleji než jinde
  • navýšíte prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi zaplatí kupující
zprostedkovatel

Maxima Reality

Za 26 let své existence pomohla Maxima Reality více než 62 000 klientů. Jejím majitelem je od roku 2019 Vladimír Zuzák, pod jehož vedením se společnost profiluje jako realitní kancelář pro řešení životních situací. Maxima se dlouhodobě soustředí na vývoj inovativních služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, které zvedají úroveň českého realitního trhu.
  • prodáte 2x rychleji
  • můžeme navýšit prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi platí kupující

Chci prodat nemovitost

dum
  • odhad zpracujeme vždy zdarma
  • zjistíme aktuální tržní cenu v dané lokalitě
  • realitní specialista vám volá obratem

Chci odhad tržní ceny

odhad
Cookie popup