Udržitelný domov od nábytku po dekorace s CO.DE concept

zprostedkovatel
Maxima Reality
7.9.2021
zprostedkovatel Sdílet na Facebooku
Hledáte v Česku místo, kde je výběr nábytku i doplňků v eklektickém a industriálním stylu? Pak určitě navštivte pražské CO.DE concept. Markéta a Lukáš tyhle jedinečné kousky vybírají po celém světě, vždy kladou důraz na poctivý původ a udržitelnou výrobu a k tomu je navíc jejich obchod spojený s kavárnou, takže si po nákupech můžete o pár kroků vedle odpočinout u dobré kávy.

Jak do interiéru vnést to pravé teplo domova a vlastní osobnost? Vybírejte si jedinečné kousky, které rezonují s vaším stylem a zároveň vynikají svou neobvyklostí, ať už jde o tvar, materiál, barvu či původ. Netoxická domácnost není jen o správném výběru čisticích prostředků a drogerie či jídla, ale i o volbě nábytku a dekorací ze zdrojů s ověřeným původem. V CO.DE najdete velký výběr home designu právě z udržitelných a recyklovaných materiálů, díky kterým můžete být u sebe doma blíže přírodě. Bez škodlivých látek a bez zátěže planety.

dekorace z kurátorované nabídky CO.DE concept

V nabídce nábytku i dekorací najdete spoustu kousků z udržitelných materiálů, jako je např. recyklované dřevo, což znamená, že materiál pochází třeba ze starých zbořených domů či továren a certifikát FSC zaručuje, že při post-recyklaci jsou dodržovány zásady trvalé udržitelnosti. Takové dřevo má navíc nádhernou patinu, která se používáním ještě umocňuje.

Skvělým udržitelným materiálem je také bambus. Jeho nejrychleji rostoucí druhy zvládnou dorůst délky 100 cm během 24 hodin a navíc není třeba neustále zasazovat nové rostliny, neboť bambus je schopný po jeho useknutí znovu dorůst.

interiér obchodu CO.DE concept

Každý kus v nabídce CO.DE concept je originál s vlastní historií, vlastním unikátním příběhem. Zkrátka skutečné “one of a kind” kousky, které prošly šetrnou úpravou a jsou připraveny dělat radost vám a dalším generacím.

Kurátorskou kolekci z celého světa najdete na pražském Žižkově, v Husitské 51.

 

Zdroje:

LEMARKET studio

Obsah

Chci prodat nemovitost

  • prodáte 2x rychleji než jinde
  • navýšíte prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi zaplatí kupující
zprostedkovatel

Maxima Reality

Za 26 let své existence pomohla Maxima Reality více než 62 000 klientů. Jejím majitelem je od roku 2019 Vladimír Zuzák, pod jehož vedením se společnost profiluje jako realitní kancelář pro řešení životních situací. Maxima se dlouhodobě soustředí na vývoj inovativních služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, které zvedají úroveň českého realitního trhu.
  • prodáte 2x rychleji
  • můžeme navýšit prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi platí kupující

Chci prodat nemovitost

dum
  • odhad zpracujeme vždy zdarma
  • zjistíme aktuální tržní cenu v dané lokalitě
  • realitní specialista vám volá obratem

Chci odhad tržní ceny

odhad
Cookie popup