Zachumlejte se do peřin od českých značek

zprostedkovatel
Maxima Reality
14.1.2022
zprostedkovatel Sdílet na Facebooku
Kdo z nás se v zimě rád nezachumlá do měkkých peřin s knížkou v ruce, když je za oknem mrazivo? Je nám jasné, že většina z nás by na tuto nabídku neřekla ne. Ať už patříte do skupiny těch, kteří v posteli rádi stráví celý víkend, nebo je pro vás hlavně místem nočního odpočinku, příjemná „duchna“ je jednoduše nutností. Kromě výběru kvalitní peřiny jako takové stojí za pozornost i výběr povlečení. Nejen, že se jeho design podílí na dekoru celého bytu, ale zároveň může také svými materiálovými vlastnostmi čas strávený v posteli zpříjemnit. Představujeme vám pět českých značek (nejen) ložního prádla, u kterých jsou kvalitní materiály a detailní zpracování na prvním místě. Spánkem totiž trávíme až třetinu našeho života, což je víc než dobrý důvod, proč vybírat jen to nejlepší.
Zachumlejte se do peřin od českých značek

Lejaan

Za značkou Lejaan stojí tři dlouholetí přátelé. V jejich nabídce naleznete luxusní povlečení v několika elegantních barvách nebo jemných vzorech. Všechny produkty jsou šité v Libereckém kraji z materiálů jako například bio bavlna nebo lyocell, díky kterým se ve vaší posteli budete cítit jako na dovolené v pětihvězdičkovém hotelu. Kromě široké nabídky rozměrů povlečení mají ve svém portfoliu i prostěradla či samotné polštáře a přikrývky – jednoduše vše, co pro to nejměkčí zachumlání potřebujete.

 

Luxusní povlečení Lejaan

Luxusní povlečení Lejaan

 

Julie Store

Tereza Hošková pod značkou Julie Store tvoří oblečení z přírodních materiálů. Jak sama říká, k založení celého projektu jí inspiroval hlavně přesun z města na venkov, celkové zpomalení a uvědomění si, jak je důležité spojení mezi člověkem a přírodou. Tuto myšlenku se rozhodla promítnout jak do oděvů, které pod jejíma rukama vznikají, tak do doplňků do domácnosti. Jedním z nich je i lněné povlečení, které Tereza nabízí v nespočtu barevných variant. Povlečení je šité na míru až po objednání, což opět podporuje celou myšlenku „slow life“.

 

Lněné povlečení na míru od Julie Store

Lněné povlečení na míru od Julie Store

 

Givili

Skandinávská jednoduchost, důraz na kvalitu a udržitelnost. Právě tyto tři elementy byly pro Petru Čuřínovou základem při výstavbě vlastní značky. Díky životu v Dánsku si uvědomila, s jakými hodnotami chce vstoupit na český trh. Vznikla tak značka Givili, která nabízí povlečení a prostěradla ze stoprocentní bio bavlny ve čtyřech barevných variantách. I díky bavlněnému saténu, který v zimě zahřeje a v létě ochladí, je toto povlečení ideální volbou pro celoroční užívání.

 

Značka Givili klade důraz na skandinávskou jednoduchost

Značka Givili klade důraz na skandinávskou jednoduchost

Lesen

Z lesa sen…  Kateřina Kapustová a Petra Krumpová vnáší duch přírody i do snů. Díky přírodním motivům, na kterých pracují společně s českými ilustrátory, kvalitní česané bavlně a sociální dílně z Mladé Boleslavi, která zaměstnává osoby se zdravotním znevýhodněním, nabízejí povlečení, ve kterém se vám bude chtít usínat. Kromě klasických rozměrů v jejich nabídce nechybí i vkusné povlečení pro ty nejmenší. Náš favorit je jednoznačně to se vzorem letících čápů, které může být i skvělým dárkem pro právě narozené miminko.

 

Lesen povlečení s motivy od českých ilustrátorů

Lesen povlečení s motivy od českých ilustrátorů

 

Teak Peak

Mladá značka Teak Peak nabízí kurátorovaný výběr nábytku a doplňků do domácnosti od českých dodavatelů v té nejvyšší řemeslné kvalitě. Nabídku doplňují i keramikou či masivním nábytkem, který byl vytvořen na základě jejich vlastních návrhů. V Teak Peak naleznete vše potřebné pro každou místnost vašeho domova – ložnici nevyjímaje. Vybírat můžete ze tří barevných odstínů lněného ložního prádla, které je šito poctivě rukama zkušených švadlen v Jižních Čechách. Své postelové království můžete doplnit i o menší polštářky, které v nabídce Teak Peaku najdete v několika variantách.

 

Lněné povlečení Teak Peak v přírodních tónech

Lněné povlečení Teak Peak v přírodních tónech

 

Zdroje:

https://www.teakpeak.cz/collections/textil

https://www.juliestore.cz/domov/

https://www.instagram.com/juliestore.cz/

https://www.givili.cz/collections/povleceni

https://www.instagram.com/givili.cz/

https://www.lejaan.cz/

https://www.instagram.com/Lesencz/

https://www.lesen.cz/

Obsah

Chci prodat nemovitost

  • prodáte 2x rychleji než jinde
  • navýšíte prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi zaplatí kupující
zprostedkovatel

Maxima Reality

Za 26 let své existence pomohla Maxima Reality více než 62 000 klientů. Jejím majitelem je od roku 2019 Vladimír Zuzák, pod jehož vedením se společnost profiluje jako realitní kancelář pro řešení životních situací. Maxima se dlouhodobě soustředí na vývoj inovativních služeb v oblasti prodeje a pronájmu nemovitostí, které zvedají úroveň českého realitního trhu.
  • prodáte 2x rychleji
  • můžeme navýšit prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi platí kupující

Chci prodat nemovitost

dum
  • odhad zpracujeme vždy zdarma
  • zjistíme aktuální tržní cenu v dané lokalitě
  • realitní specialista vám volá obratem

Chci odhad tržní ceny

odhad
Cookie popup