realitka pro všechny životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu
CS | EN
Maxima je otevřená, prohlídky probíhají
CS   |   EN

RECEPČNÍ

HLEDÁME OPORU PRO NÁŠ TÝM

NÁPLŇ PRÁCE

  • zodpovědnost za chod recepce, přijímání a uvádění návštěv, přípravu pohoštění
  • příjem, evidence a odesílání pošty
  • vyřízení telefonických hovorů, přepojování hovorů, vyřizování vzkazů
  • sjednávání schůzek vedení
  • scanování, kopírovnání a kompletace materiálů
  • objednávání kancelářských potřeb, zajištění kurýrních služeb a pod.
  • zajištění pochůzek (pošta, katastr nemovitostí a pod.)
  • administrativní podpora

NABÍZÍME

  • práci na HPP
  • komfortní kanceláře v centru města
  • mladý dynamický kolektiv
  • stravenky
  • multisport karta pro Vás a Vaši rodinu
  • 4 týdny dovolené + vánoční týden volna navíc
  • pravidelné teambuildingy
  • profesní školení a osobní rozvoj
  • jazykové vzdělávání
  • systém péče o zdraví
  • možnost profesního růstu

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • máte SŠ vzdělání
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné a reprezentativní vystupování
  • kultivovaný projev, pečlivost a osobní aktivitu
  • zodpovědnost a časovou flexibilitu
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office+ internet)
  • komunikativní znalost AJ či jiného jazyka výhodou

MAXIMA REALITY je ryze česká realitní kancelář, která patří mezi největší, nejúspěšnější a nejstabilnější na realitním trhu. Máme za sebou přes 22 let zodpovědného a etického přístupu ke klientům. V současnosti máme více než 53 628 spokojených klientů a zrealizovali jsme přes 22 825 úspěšných transakcí.

Pojďte, spolu s námi, plnit sny o novém bydlení!​

V případě zájmu o více informací kontaktujte HR ředitelku Barbaru Pešlovou.
+420 723 815 209
barbara.peslova@maxima.cz