realitka pro vaše životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu, 9 - 18 hodin

SPECIALISTA KLIENTSKÉHO CENTRA

HLEDÁME OPORU PRO NÁŠ TÝM

NÁPLŇ PRÁCE

  • Odbavování příchozích hovorů klientů a zájemců o služby společnosti

  • Zodpovídání dotazů klientů se zaměřením na profesionalitu a kvalitu

  • Zpracování telefonické a emailové komunikace s klienty, práce s databází

  • Aktivní volání klientům a zájemcům o služby společnosti, ověřování kontaktů

  • Spolupráce s kolegy při řešení jednotlivých situací

NABÍZÍME

  • Samostatnou a zodpovědnou práci v dynamické společnosti

  • Motivující finanční ohodnocení

  • Práce v centru Prahy

  • Benefity a firemní akce

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • SŠ vzdělání

  • Předchozí zkušenost s komunikací se zákazníky podmínkou

  • Pozitivní pro zákaznický přístup, časová flexibilita

  • Velmi dobré komunikační schopnosti, profesionální přístup k zákazníkovi

  • Základní znalost práce na PC, komunikativní Aj výhodou

  • Znalost realitního trhu a Prahy výhodou

MAXIMA REALITY je ryze česká realitní kancelář, která patří mezi největší, nejúspěšnější a nejstabilnější na realitním trhu. Máme za sebou přes 22 let zodpovědného a etického přístupu ke klientům. V současnosti máme více než 53 628 spokojených klientů a zrealizovali jsme přes 22 825 úspěšných transakcí.

Pojďte, spolu s námi, plnit sny o novém bydlení!​

V případě zájmu o více informací kontaktujte HR ředitelku Barbaru Pešlovou.
+420 723 815 209
barbara.peslova@maxima.cz