Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro všechny životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu
CS | EN
CS   |   EN
Martin Šívr
realitní specialista
Jazykové dovednosti:

Čeština

zeptejte se specialisty
ohodnoťte nás

Realitní specialista Martin Šívr

Martin Šívr je realitním specialistou pro Olomoucký kraj. Má 23 let zkušeností v obchodu, z toho čtyři roky přímého prodeje, který je pro obchodníka největší školou. Jeho silnou stránkou je zásadovost, důvěryhodnost a skvělé vystupování v jednání s lidmi. Na to, co řekne, se mohou klienti zcela spolehnout. Jako realitní specialista si zvlášť zakládá na kvalitně odvedené práci a profesionalitě.

Vřelý a otevřený přístup a dobrá komunikace s majiteli i novými zájemci je pro něho základem celého prodeje. „Když s majiteli navážete dobrý vztah, prodává se úplně jinak. Na prohlídku jdete s chutí, těšíte se a máte dobrou náladu – a to je pro úspěšný prodej to nejdůležitější.“

V práci realitního specialisty je pro něj důležitý prostor pro plánování vlastního času. Významný je pro něj pocit smyslu – v práci nechce marnit čas, ale naopak skutečně přinášet nějaký užitek druhým. V obchodu s realitami cítí, že něco dává oběma stranám – jak prodávajícímu, tak i kupujícímu. Hledání nového domova za jasných transparentních podmínek je pro něj dobře strávený čas.

Jeho cílem je poskytnout klientům profesionální poradenství v oblasti prodeje a dotáhnout každý obchodní případ do zdárného konce, ke spokojenosti jak prodávajícího, tak i kupujícího.

MAPA REALIZOVANÝCH OBCHODŮ MAXIMA REALITY

PRODEJTE SVOJI NEMOVITOST PRÁVĚ TEĎ
Byt Dům

* Povinný údaj
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.