Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro všechny životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu
CS | EN
Maxima je otevřená, prohlídky probíhají
CS   |   EN
Maxima je otevřená, prohlídky probíhají
Martina Trpáková
realitní specialista
Jazykové dovednosti:

Čeština

zeptejte se specialisty
ohodnoťte nás

Realitní specialista Martina Trpáková

Martina je realitní specialistkou pro Prahu a Prahu-západ. Vystudovala obor všeobecná ekonomie. Co se týče realitního byznysu, má zkušenosti s prodejem starších nemovitostí, pronájmy i novostavbami. Věnovala se prodeji bytů a domů v developerských projektech, například Holubí háj na Praze-západ nebo rodinné domy v Dolních Chabrech.

Martina je extrovert, miluje setkávání s lidmi a podle toho si zvolila i povolání. Jako realitní specialistka je neustále v kontaktu s prodávajícími i kupujícími, pomáhá jim najít společnou řeč a řešení výhodné pro obě strany. Ze zásady přistupuje ke každé situaci asertivně, pozitivně a s humorem.

Klienti oceňují na práci Martiny zejména časovou flexibilitu a nadšení pro práci s realitami – zkrátka se pozná, když někoho profese baví. Martina se navíc řídí zásadou „S úsměvem jde všechno líp“. Ve volném čase miluje cestování a potápění, nedávno si pořídila štěně.

MAPA REALIZOVANÝCH OBCHODŮ MAXIMA REALITY

PRODEJTE SVOJI NEMOVITOST PRÁVĚ TEĎ
Byt Dům

* Povinný údaj
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.