Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro všechny životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu
CS | EN
CS   |   EN
Mgr. Radovan Fendrych
realitní specialista
Jazykové dovednosti:

Čeština, Angličtina

zeptejte se specialisty
ohodnoťte nás

Realitní specialista Mgr. Radovan Fendrych

Radovan Fendrych je zkušeným realitním specialistou v Brně a Jihomoravském kraji, v oboru pracuje osm let. „Musíte mít rád lidi a dokázat s nimi citlivě mluvit i v situacích, které jsou obtížné,“ říká o práci realitního makléře. Původně učitel historie na brněnském gymnáziu řadu let pracoval jako redaktor ve zpravodajství České televize, později v marketingu jako lektor a trenér mediální komunikace. Osm let potom strávil ve známé mezinárodní franšízové síti jako realitní makléř.

Práce makléře má být služba lidem

Radovan o sobě říká, že ho před osmi lety k realitám přivedlo přesvědčení, že tuto smysluplnou práci lze dělat podstatně lépe, než tehdy bylo na trhu zvykem. Práci realitního makléře chápe především jako službu konkrétním lidem a rodinám. „Práce s lidmi mě vždycky bavila nejvíc. Klienti bývají pochopitelně nervózní, mají obavy. V takové situaci je potřeba upřímnost, i když to nemusí být vždy příjemné, a potom empatie a trpělivost,“ říká o své práci Radovan.

Radovan se řídí jednoduchým pravidlem: nejdřív naslouchat, potom se ptát, dobře poradit a nakonec obchodovat. „Chce to taky životní zkušenost a nadhled. Není to práce pro náctileté věkem ani duchem,“ dodává bývalý gymnaziální učitel.

Maximální kvalita služeb

Radovan si zachoval i po osmi letech v oboru svou původní motivaci dělat práci makléře lépe, než je zvykem. Není divu, že po letech v síťové realitce změnil dres a jakmile to bylo možné, svou další kariéru spojil s MAXIMA REALITY, kde se razí stejná filozofie. „Je mi blízký důraz na profesionální, týmovou práci. Jsem rád, když můžu klientům nabídnout komplexní realitní služby,“ dodává Radovan.

Práci a volný čas někdy odděluji obtížně

Podle Radovana je práce realitního specialisty nepřítelem volného času. „V oboru pracuje i moje žena, takže volný čas a povolání nelze téměř oddělit. Má to i svoje úskalí, ale často je dobré slyšet další odborný názor. Manželka umí být velmi upřímným kritikem,“ usmívá se Radovan. Radovanovým největším koníčkem zůstává historie, rád spojuje cestování a poznávání historicky zajímavých míst.

MAPA REALIZOVANÝCH OBCHODŮ MAXIMA REALITY

PRODEJTE SVOJI NEMOVITOST PRÁVĚ TEĎ
Byt Dům

* Povinný údaj
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.