Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro všechny životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu
CS | EN
CS   |   EN
Jazykové dovednosti:

Čeština, Angličtina

zeptejte se specialisty
ohodnoťte nás

Realitní specialista Ing. Michala Kofláková

Michala je realitní specialistkou pro Liberecký kraj. Vystudovala cestovní ruch a jazyky na univerzitě v Hradci Králové, byla letuškou u Českých aerolinií i v prestižní mezinárodní společnosti Emirates. Mluví anglicky i francouzsky, dokáže oslovit i zahraniční klientelu. S klienty jedná vždy na vysoké úrovni, vstřícně a empaticky. Michala se řídí mottem: „Dej světu to nejlepší ze sebe a nejlepší se ti vrátí zpět.“

Potenciál nemovitosti ukáže home staging

Ve světě realit se Michala zaměřila vedle obchodního jednání a prodeje taky na interiérový design a home staging, tedy přípravu nemovitosti na prodej. Designérské úpravy interiéru mohou zvednout prodejní cenu o desítky procent. Michala díky zkušenostem s interiérovým designem dokáže vidět potenciál každé nemovitosti a prezentovat ho zájemcům o koupi, kteří hledají své vysněné bydlení.

Dobře si uvědomuji, že ke každé nemovitosti se váže silný životní příběh. Jsem tu, abych si klienty vyslechla a pomohla jim najít to nejlepší řešení. Každý člověk a každá nemovitost si žádají individuální přístup,“ uvádí Michala. Otevřenost, férovost a transparentnost – to jsou zásady, kterými se řídí při komunikaci s klienty. Zakládá si na tom, že své klienty vždy průběžně informuje o vývoji situace.

Klasický zpěv a sporty v přírodě

Ve volném čase se Michala věnuje klasickému zpěvu, který vystudovala na Pražské konzervatoři. Miluje hudbu, ale taky cestování a přírodu. V přírodě taky hodně sportuje – v létě Michala volí beach volejbal a plavání, v zimě snowboard nebo lyže.

MAPA REALIZOVANÝCH OBCHODŮ MAXIMA REALITY

PRODEJTE SVOJI NEMOVITOST PRÁVĚ TEĎ
Byt Dům

* Povinný údaj
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.