Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro všechny životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu
CS | EN
Maxima je otevřená, prohlídky probíhají
CS   |   EN
Maxima je otevřená, prohlídky probíhají

Realitní specialista Miroslav Klaban

Miroslav Klaban

Miroslav Klaban je realitním specialistou pro Ústecký kraj. Vystudoval strojírenskou technologii, brzy se však rekvalifikoval jako obchodník a finanční poradce (složil certifikační zkoušky u České národní banky). Od financí pak přešel k realitám, má za sebou více jak 7 let coby úspěšný realitní makléř.

Postupně jsem se specializoval na klienty, kteří potřebovali zajistit právě financování nebo ochranu své nemovitosti, až jsem zjistil, že reality mi dávají největší smysl. Hned vidíte výsledek, spokojeného prodávajícího i kupujícího, a to je pro mě největší odměna,“ shrnuje Miroslav svou profesní cestu.

Ve světě realit nic není nemožné

Jestliže věříte, že něco dokážete, nebo jestliže věříte, že ne, pak máte v obou případech pravdu.“ – Tímto mottem se řídí Miroslav při zajišťování realitních služeb. Z pohledu zkušeného realitního specialisty a finančního poradce není ve světě realit nic nemožné. Vše je otázkou správného přístupu a dokonalé přípravy. Proto Miroslav oceňuje v Maximě spolupráci s právníky, designéry, marketingovými experty a dalšími odborníky, kteří společně jako jeden tým zajišťují servis pro klienty.

Nejvíc zkušeností má Miroslav s prodejem a pronájmem bytů, ale rád zajišťuje taky prodej rodinných domů a rekreačních objektů. Během své kariéry si vyzkoušel na pět let i správu majetku, facility management a energetický management. Úspěšně prodal i vlastní rodinnou zemědělskou usedlost, takže přijímá výzvy všeho druhu.

Komunikace klíčem k úspěchu

Na práci realitního specialisty Miroslav oceňuje, že potkává nové lidi, poznává jejich osudy i historii různých budov a dokáže klientům pomoci splnit si sny. Hlavní zásadou pro práci s klienty je podle něj komunikace. „Vše je potřeba klientovi vysvětlit, aby se mohl potom podle sebe rozhodnout. Nikdy netlačím na pilu,“ uvádí Miroslav. Vždy je pozitivní, zásadový a přitom flexibilní. Nesnáší lež, aroganci a lidskou hloupost, kterou člověk sám nevidí.

Ve volném čase se Miroslav věnuje modelářství, turistice a výletům po ČR. Jeho koníčkem je dávná historie, severské mytologie a fantasy.

MAPA REALIZOVANÝCH OBCHODŮ MAXIMA REALITY

PRODEJTE SVOJI NEMOVITOST PRÁVĚ TEĎ
Byt Dům

* Povinný údaj
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.