Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro všechny životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu
CS | EN
CS   |   EN

Realitní specialista Ing. Nela Mikynová

Nela je realitní specialistka pro Pardubice, Hradec Králové a okolí. Vystudovala obor Podnikové finance a obchod na Vysokém učení technickém v Brně. Pracovní zkušenosti pak sbírala v oboru pojišťovnictví, kdy klientům pomáhala najít řešení v náročných životních situacích. Jako realitní specialistka se zaměřuje na prodej bytů.

Koupě nemovitosti je emocionální záležitost, říká Nela Mikynová, která je nejen inženýrkou ekonomie, ale ve volném čase navíc studuje taky psychologii na univerzitě v Hradci Králové. Empatie, otevřená komunikace, férovost a pečlivost ve vztahu ke klientům – těchto zásad se Nela drží při zprostředkování každého realitního obchodu.

Základem práce realitního specialisty je podle Nely naslouchat klientům a respektovat, že každá situace je individuální a každý má jiné potřeby. Nenutit klienty do kompromisů, ale nabídnout nejlepší možné řešení na míru. Jednat s klienty na rovinu a poskytnout jim pravdivě veškeré dostupné informace, aby mohli udělat správné rozhodnutí, to je potom základ úspěchu a spokojenosti na straně prodávajících i kupujících.

MAPA REALIZOVANÝCH OBCHODŮ MAXIMA REALITY

PRODEJTE SVOJI NEMOVITOST PRÁVĚ TEĎ
Byt Dům

* Povinný údaj
Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s GDPR.