Děkujeme
za váš čas
Na zpracování Vašeho odhadu se již usilovně pracuje. Brzy se Vám ozveme pro doplnění některých podrobností. Vaše Maxima Reality.

Odhad zdarma

Abychom vám odhad nemovitosti spočítali co nejpřesněji, vyplňte nám prosím pár detailů. Nebude to trvat víc než 3 minuty.

Zadejte adresu

Ulice a číslo
Vyplňte ulici!
Město
Vyplňte město!

Vyberte dispozice

Vyberte typ vlastnictví

Zadejte parametry

Vyplňte plochu!
Podlaží
Vyplňte podlaží!

Vyberte vybavení

Plocha pozemku
Vyplňte plochu!

Zadejte Vaše údaje

Jméno a příjmení *
Vyplňte jméno!
Telefon *
Vyplňte telefon!
Email *
Vyplňte email!
* Povinný údaj
tooltip
Kliknutím na tlačítko „Odeslat na odhad“ vyjadřuji souhlas se zpracováním Osobních údajů. Pravidla zpracování jsou k dispozici zde.
Poznámka: Odhad zdarma vypracováváme pro přímé vlastníky nemovitostí, spoluvlastníky nebo jejich rodinné příslušníky.

Jak vzniká odhad nemovitosti?

Jakub šolar
Prehrat
Podívejte, jak to funguje

Každý odhad tržní ceny nemovitosti vypracováváme na míru. On-line kalkulačky používají zastaralá data. Neberou ohled na dynamický vývoj trhu s nemovitostmi a nedokážou zohlednit unikátnost každé nemovitosti. Každá nemovitost má totiž svá specifika, které hrají při určení tržní ceny roli. 

Vývoj trhu s nemovitostmi je v posledních pár letech jako na houpačce. Situace se rychle mění. Naše odhady na míru, které jsou zdarma a nezávazné dokaží zohlednit aktuální situaci. Naše odhady vypracovávají pouze zkušení realitní specialisté. Zcela zdarma a nezávazně.

Tržní cena nemovitosti

Nastavte si správně tržní cenu prodeje hned
na začátku – prodáte tak rychle a bez problémů. Náš odhad přináší mnohem přesnější výsledky než laické ocenění nemovitosti. Rozlišujte mezi nabídkovou
a prodejní cenou nemovitosti.

Nabídková cena nemovitosti

Z realitních serverů pouze zjistíte, za kolik se nemovitosti nabízejí. Konečná prodejní cena však může být jiná. Byty i domy inzerované levně se můžou prodat později v aukci za mnohem vyšší částku. S přehnaně vysokou cenou bude zájem tak malý, že se musí zlevňovat.

Prodejní cena nemovitosti

Tržní cenu určíte nejlépe z cen, za které se v dané lokalitě nemovitosti skutečně prodávají.
Ty se zapisují do katastru nemovitostí. Cenová rozpětí bytů a domů podle lokalit se pak zobrazují v placených cenových mapách.
Ocenění nemovitosti pro různé účely

Stejně jako existují různé ceny nemovitostí, existují i různé účely, pro které se provádí ocenění nemovitosti. Pokud prodáváte byt nebo dům, potřebujete znát tržní cenu nemovitosti. Zcela jinak se pak připravují odhady pro účely dědictví nebo dělení společného jmění manželů, výrazně jiná částka může vyjít také u bankovního odhadu, který se dělá pro účely hypotečního úvěru. V Maximě nabízíme zdarma pouze odhady bytů, domů a pozemků určených pro prodej. Odhady za účelem dědictví či dělení společného majetku jsou zpoplatněny.

Co o nás říkají klienti?

Inspirujte se od klientů, kteří mají prodej nemovitosti úspěšně za sebou. I vás provedeme celým procesem bezpečně, zadarmo a přátelsky.

Projít si reference

Prehrat

paní Nyklová

Vyrovnání po rozvodu

62 000

spokojených klientů

26 let

zkušeností s prodejem nemovitostí

  • prodáte 2x rychleji
  • můžeme navýšit prodejní cenu o 10-15 %
  • naši provizi platí kupující

Chci prodat nemovitost

dum
  • jistota 100% příjmu z pronájmu
  • právní servis zdarma před i po
  • naši provizi zaplatí nájemníci

Chci najít nájemníky

dum
 
Cookie popup