Prodej rodinného domu
Praha 5, Zličín
24. 8. 2016
Chtěli bychom poděkovat paní Ing. arch. Monice Christové a paní JUDr. Monice Kaňkové za velmi milé, rychlé a profesionální jednání. Byli jsme velmi rádi, že se celému týmu MAXIMA REALITY vše podařilo vyřídit ve velmi krátkém čase a přizpůsobilo se i našemu příjezdu ze zahraničí.
N. N.
ZAJÍMAVOSTI ZE SVĚTA REALIT
NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY
5 osvědčených triků jak rychle prodat byt. Spěcháte na prodej? Využijte všechny možné cesty, které mohou urychlit hledání kupujícího.
15.5. / AUTOR: Ing. Vladimír Zuzák
Výkup nemovitosti – kdy a komu se vyplatí? Za svůj byt můžete získat do druhého dne až 90 % tržní ceny. Jaká rizika s sebou nese výkup nemovitosti za hotové?
7.7. / AUTOR: Ing. Vladimír Zuzák
Odhad ceny nemovitosti – jak správně určit tržní cenu bytu nebo domu? Využijte naši nabídku a nechte si zpracovat online odhad zdarma.
19.6. / AUTOR: Ing. Vladimír Zuzák
Jak vybrat realitní kancelář? Nejdřív prověřuj, potom důvěřuj. Orientovat se můžete podle výše provize, nabídky služeb i referencí.
9.7. / AUTOR: Ing. Vladimír Zuzák