Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro vaše životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu, 8:30 - 19:00 hodin
CS | EN
CS   |   EN

clanek_s

Jak moc horké zboží nesete na trh?

Ještě než řeknete „prodám“, spousta zájemců dávno křičí „koupím“. Právě tak to nyní vypadá na realitním trhu. Poptávka převyšuje nabídku. Realitní online tržiště je nový nástroj pro prodávající, který dokáže spočítat zájemce o váš byt nebo dům.

Devět tisíc reálných zájemců v databázi MAXIMA
REALITY čeká na to, až se na pražském realitním trhu objeví nemovitost, která by vyhovovala jejich požadavkům. Číslo je to vysoké, ale nic neříká o tom, kolik lidí vám skutečně zavolá, že chce přijít na prohlídku, když vyvěsíte svůj inzerát.

Kolik lidí bude mít zájem právě o váš byt nebo dům, můžete zjistit v novém online nástroji, na tržišti nemovitostí, a to ještě dávno předtím, než začnete svoji nemovitost skutečně prodávat. MAXIMA REALITY totiž přichází po online odhadu ceny s dalším inovativním dárkem pro prodávající. Dáváme vám zdarma data ze své databáze a nabízíme přímé oslovení potenciálních kupujících.

Kupujete? Nastavte si zasílání horkých novinek na e-mail!

Databázi kupujících neustále rozšiřujeme a aktualizujeme. Jestli chcete získat nejzajímavější nabídky nemovitostí přednostně přímo do svého e-mailu, ozvěte se nám se svojí poptávkou a my vás zařadíme do databáze, abyste mohli získávat pravidelné novinky nejen z online tržiště.

Koupím! Prodám! Co se dozvíte na tržišti?

Je to rychlá zkouška realitního trhu – během pár minut nabídnete nemovitost nanečisto, například cihlové 2 + kk v Holešovicích. A hned se dozvíte i výsledek přímo z naší databáze. Rychlý průzkum trhu nám právě ukázal, že o podobný byt má v tuto chvíli zájem deset kupujících. Poptávka je tedy poměrně vysoká a byt bude možné prodat rychle a za velmi dobrou cenu.

Online tržiště ale není v žádném případě jenom trenažér. Deset zájemců, kteří se vám právě ukázali na obrazovce počítače, může dostat vaši nabídku přímo do svého e-mailu. Stačí společně s makléřem stanovit správnou tržní cenu, nechat nafotit profesionální fotografie a horkou novinku hned zasíláme zájemcům. Rezervační smlouva může být podepsaná během několika dní.
Zbavte se nejistoty ohledně toho, zda je správný čas prodávat nebo jaká by měla být tržní cena vaší nemovitosti. Využijte informace a data, která vám zdarma nabízíme, pro správné rozhodování o prodeji své nemovitosti!

Chcete získat z prodeje svého bytu nebo domu MAXIMUM? Volejte ZDARMA 800 111 555 a zjistěte, jaké výhody a služby získáte s MAXIMA REALITY.

Zpět na MAXIMA BLOG