Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
jsme ryze česká společnost
infolinka 7 dní v týdnu
800 111 555

Podporujeme


Jsme ryze česká společnost, záleží nám na světě kolem nás a rádi ho měníme k lepšímu tam, kde nám to dává smysl. 
Sami prosazujeme zodpovědné podnikání na realitním trhu a jsme rádi, když můžeme finančně pomoci i v dalších důležitých oblastech.


 Podporujeme nejúspěšnějšho cyklistu paralympijské historie, Jiřího Ježka,
šestinásobného paralympijského vítěze a mistra světa.

IMG_5859_jezek

Jiří Ježek patří k nejúspěšnějším hendikepovaným sportovcům světa.

Šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa je současně nejúspěšnějším cyklistou paralympijské historie. Díky svým sponzorům se věnuje cyklistice profesionálně. Pravidelně závodí se zdravými cyklisty a v roce 2013 startoval jako oficiální předjezdec časovky při stém ročníku slavné Tour de France.

jezek_fotky

Maxima podporuje Jirkovu profesionální sportovní kariéru již od úplného začátku,
od příprav na druhou olympiádu, kde získal dvě zlaté medaile. 

Jeho životní příběh, sportovní úspěchy a zlomové momenty v kariéře jsou velkou inspirací pro mnohé další. Jirka přednáší o motivaci ve školách i dalších institucích. Pro nás je inspirativním příkladem toho, jak vlastním úsilím zvrátit nepřízeň osudu.

„To, že jsem musel překonat takovou překážku, mě naučilo sebekázni, naučilo mě to makat. V životě není nic zadarmo,“

říká Jirka Ježek. Podívejte se na inspirativní video o tom, kde Jiří Ježek bere motivaci.


Podporujeme mladé talentované houslisty, kteří se účastní houslových kurzů
pro virtuózy v Akademii Václava Hudečka.

Houslové kurzy pro mladé virtuózy pořádá houslový virtuos Václav Hudeček od roku 1997 v létě v Luhačovicích. Vybraní mladí talentovaní houslisté se účastní letního intenzivního kurzu pod vedením samotného Václava Hudečka. Je to jedinečná příležitost stát se jeho studentem, a získat tak cenné zkušenosti. Nejlepší absolvent kurzu získává každoročně mistrovský nástroj. Absolutní vítěz Akademie navíc absolvuje s Václavem Hudečkem řadu koncertů po celé republice.

podporujeme_akademie_hudecek

„Nejlepší absolventi jsou vždy buď z neúplných rodin, z rodin s mnoha sourozenci nebo z neexistující české „střední vrstvy“. Když si spočítáte, kolik finančních prostředků by rodina musela vynaložit na uspořádání koncertu, zakoupení mistrovského nástroje atd. – to jsou částky, o kterých se jim nemůže ani zdát,“

říká Václav Hudeček. Od roku 2008 je součástí Akademie i mezinárodní hudební festival Svátky hudby.

Maxima zakoupila housle pro vítězku devatenáctého ročníku Akademie, šestnáctiletou Elišku Kukalovou.

 

housle

Tento mistrovský nástroj postavil Mistr Houslař Karel Vávra z Prahy. Podívejte se, jak hraje (Antonín Dvořák: Mazurek op.49).
Vítěze každoročně vybírá přímo Václav Hudeček.


 

Shutterstock_dívka-u-silnice_ctverec

dobra-rodina_C_logo

Pomáháme od roku 2013 měnit životy dětí, které vyrůstají v ústavech.

 

Podporujeme organizaci Dobrá rodina v hledání pěstounů a náhradních rodičů, protože s nimi souhlasíme, že každé dítě patří do rodiny.

Pěstouni se starají už o několikaměsíční miminka, která nemají rodiče. Díky nim děti nemusí pobývat v ústavech, ale dostane se jim láskyplné péče předtím, než se pro ně najdou definitivní, adoptivní rodiče. Dobrá rodina provází pěstouny a pomáhá pěstounským rodinám s jejich problémy.

Přečtěte si příběhy pěstounů a dětí.

 


hodnoty_logo2Podporujeme Program pro soudržnou společnost think-tanku Evropské hodnoty v prosazování restriktivní migrační politiky a nástrojů proti šíření islamismu.

Migrace a islamismus jsou znepokojivé fenomény, které přinesly velkou nestabilitu do zemí západní Evropy. Aby se totéž nestalo v České republice, musíme se nyní těmto problémům a rizikům postavit. Čeští politici právě teď stojí tváří v tvář podobným výzvám, před kterými stáli a stojí jejich západoevropští kolegové.

Rozhodli jsme se proto podporovat odborníky, kteří připravují a aktivně prosazují konkrétní politická doporučení. Podporujeme Program pro soudržnou společnost think-tanku Evropské hodnoty, jehož cílem je restriktivní migrační politika a zavedení preventivních opatření proti šíření islamismu v České republice.