Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro vaše životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu, 8:30 - 19:00 hodin
CS | EN
CS   |   EN

E02

Navazuje koupě těsně na prodej? Zajistíme vám náhradní bydlení

Vážení čtenáři, dobře naplánovat stěhování z jedné nemovitosti do druhé, obzvlášť pokud na prodej těsně navazuje koupě, to je vždycky výzva. Kdo to zatím nezažil, zná aspoň film Kulový blesk, takže máme asi všichni jasno, že stěhování není legrace.

 

zuzak

Časová prodleva mezi vystěhováním ze starého bytu a nastěhováním do nového hrozí zejména prodávajícím, kteří nevyužili z různých důvodů komplexní služby Maximy. Byli například závislí na cizí bance, která poskytovala hypotéku kupujícímu, nebo na advokátovi, s nímž nesjednali včasné vyplacení kupní ceny z úschovy. Návaznost nového bydlení na staré zkrátka nemusí být vždy tak plynulá, jak by bylo třeba.

Inspirováni Rudolfem Hrušínským a jeho výkonem v Kulovém blesku, snažíme se vám i v Maximě nabídnout čím dál více služeb pod jednou střechou, které by usnadnily vaši životní situaci. Propojení s developerskou skupinou Finep nám umožnilo nabídnout prodávajícím náhradní bydlení na přechodnou dobu.

A jak to funguje? Potřebujete-li překlenout 14 dní nebo 3 týdny, než se budete moci nastěhovat do nového, máme pro vás luxusní řešení. Zapomeňte na ubytovnu nebo dovolenou u rodičů na venkově – za cca 5 000 Kč můžete bydlet v novostavbě.

Pokud využijete naše stěhovací služby, váš nábytek a veškeré věci po tu dobu dobře a bezpečně uskladníme. Pokud se dohodneme na exkluzivní spolupráci, zaplatíme vám navíc polovinu nákladů na stěhování, do maximální výše 5 000 Kč na byt a 10 000 Kč na rodinný dům.

Je pro nás důležité, abyste u nás v momentech velkých životních změn, při prodeji nemovitosti, našli vše, co potřebujete.

S přáním hezkého podzimu,

MM_14_01_oprava

MM_15_01