Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
realitka pro všechny životní situace
800 111 555
infolinka 7 dní v týdnu
CS | EN
CS   |   EN

Mgr. Adam Chládek

Adam Chládek se specializuje na nemovitosti a realitní právo. Vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a pracuje v MAXIMA REALITY už 13 let. Začínal ještě během studia jako realitní specialista v oddělení pronájmů, většinu svého profesního života strávil v našem právním oddělení.

Chládek garantuje klientům MAXIMA REALITY absolutní právní bezpečí při převodu nemovitosti. To zahrnuje každodenní komunikaci s katastrem nemovitostí, přípravu smluv všeho druhu (rezervační smlouvy, kupní a smlouvy o smlouvě budoucí kupní, smlouvy o úschově i o pronájmu). Každá nemovitost v MAXIMA REALITY navíc projde právní prověrkou, kde se zjišťují právní vady, které by mohly zkomplikovat prodej nebo pronájem, případně ovlivnit cenu nemovitosti. Adam Chládek dokáže klientům pomoci právní vady očistit, a tak prodejní cenu ještě navýšit. Poskytuje realitní konzultace.

Adam Chládek má řadu spokojených referencí ve svém profilu právního převodce v týmu MAXIMA REALITY.
Taky odpovídá online na dotazy čtenářů v realitní poradně na Peníze.cz.